Aktivity - Wellness

Wellness – Hotel Partizán (6,6 km)

1650m2 relaxačného zázemia s bazénom, detským bazénom, saunami a odpočivárňami, prekrásne, aromaterapiou presiaknuté priestory

wellness a SPA pohladia oči, telo i dušu, panoramatické výhľady, vôňa dreva a tie najkvalitnejšie materiály wellness centra poskytnú dokonalý zážitok

www.partizan.sk

Hotel Srdiečko (1,4 km)

Podľahnite relaxu vo wellness svete hotela Srdiečko, kde vás okúzli krása prírodného interiéru a pokojná srdečná atmosféra. Doprajte si oddych po celom dni na svahu či po túre a relaxujte v harmonickom priestore.

Vo wellness svete hotela Srdiečko nájdete vonkajšiu vírivku, parnú saunu, infra saunu, fínsku saunu, odpočiváreň, ochladzovacie sprchy, bohatú ponuku masáži a inovatívny koncept Tatry wellness elixír.

www.tmrhotels.com

Wellness hotel Bystrá (10 km)

Situovaný na začiatku atraktívneho turistického strediska Národný park Nízke Tatry v pokojnom a kľudnom prostredí Bystrej doliny – Tále

Ponuka wellness, relaxačných služieb a liečebných procedúr, bazén, detský bazén s vodným hríbom, fitness.

www.hotelbystra.sk

Hotel Stupka (6 km)

Dokonalý relax v príjemnom horskom prostredí bazén so slanou vodou a protiprúdom, fínska sauna a cardio fitness centrum.

www.tale.sk

Kúpalisko Liptovský Ján (55 km)

Obec Liptovský Ján leží v pohorí Nízke Tatry zo severnej strany v Jánskej doline. Na travertínových návršiach sa nachádza žriedelná oblasť termálnych a minerálnych prameňov.
Pramene v obci sú považované za najväčší zdroj minerálnej vody na Slovensku (35 litrov/sekundu). Južne od obce sa nachádza areál letných termálnych kúpalisk a krytá plaváreň, bazén 50 m, 2 detské bazény, 1 kľudový bazén, ktoré využívajú prameň Rudolf. Teplota vody má 26 až 29 °C, je mineralizovaná a kyslá, podľa obsahu plynov je silno uhličitá a stredne sírovodíková. Pravidelný pobyt vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok.

www.vodnesvety.sk/kupalisko-liptovsky-jan

Tatralandia (63 km)

Tatralandia je areálom vodnej zábavy s ubytovaním a zároveň jediným, kde si môžete vyskúšať surfovanie na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia. Nachádza sa v regióne Liptov, v oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom. Liptov obklopujú najväčšie slovenské hory Vysoké a Nízke Tatry, ako aj Veľká a Malá Fatra či Chočské vrchy.

www.tatralandia.sk

Holidaypark Kováčová (69 km)

Novovybudovaný moderný areál, v ktorom prežijete príjemné chvíle oddychu v termálnej minerálnej vode. To je Holidaypark Kováčová.
Vznikol na mieste pôvodného kúpaliska s dlhodobou tradíciou a neustále vítal kopec návštevníkov. Jeho história siaha až do roku 1969. V roku 2013 ale bola časť areálu prebudovaná a aj vďaka tomu je Holidaypark pripravený ponúknuť vám oddych celoročne. Ak ste v obci Kováčová náhodou ešte neboli, dostupnosti sa nemusíte báť. Nachádza sa medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica priamo pri rýchlostnej komunikácii, ktorá spája Bratislavu s Banskou Bystricou.

www.holidaypark.sk

Vodný park Bešeňová (76,4 km)

Vodný park Bešeňová vznikol pri horúcich prameňoch liečivých vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov prostredníctvom vrtu o teplote 60 °C. V areáli sa nachádza 18 bazénov, 15 tobogánov, vitálny svet, relax centrum. Bešeňová ponúka po celý rok okrem kúpania aj rôzne druhy masáží a wellness služieb, príjemné posedenie v reštauráciách a baroch priamo pri bazénoch.

www.besenova.com

 

Spa & Aquapark Turčianske Teplice (85,5 km)

Areál SPA & AQUAPARK leží na okraji krásneho kúpeľného parku v Turčianskych Tepliciach. Mesto sa nachádza v Turčianskej kotline medzi Malou a Veľkou Fatrou, v srdci Slovenska, a zároveň len pár kilometrov od geografického stredu Európy. Okolie ponúka široké možnosti na turistiku, cykloturistiku, v lete na kúpanie a v zime na lyžovačku.

www.aquapark.therme.sk

Aquacity Poprad (87 km)

AquaCity Poprad je svetom zábavy, relaxu a oddychu. Súčasťou Aquaparku je 14 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou s teplotou 28°C – 38°C, tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií. Voda v AquaCity pochádza z prírodného podzemného zdroja a privádza sa do areálu. Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Pomáha pri problémoch s pohybovým a dýchacím ústrojenstvom, krvnému obehu, nervovej sústave a má aj priaznivé kozmetické účinky.

www.aquacity.sk

Booking ocenenie