Aktivity - Gastronómia

Penzión Gápeľ (100 m)

Penzión okrem ubytovania poskytuje aj stravovacie služby vo svojej reštaurácii. Okrem toho disponuje denným barom, salónikom, konferenčnou miestnosťou a lyžiarňou.

Chata Zázvor (450 m)

Chata Zázvor je novopostavená chata v lokalite zvanej Trangoška priamo v stredisku Chopok Juh , oproti parkovisku P2 na začiatku turistického chodníka na Ďumbier. Disponuje vlastnou reštauráciou, ktorá ponúka rôzne teplé jedlá, turistické raňajky, polievky či burgre.

Hotel Srdiečko (1,4 km)

Ponúka tradičnú kuchyňu spojenú s moderným prístupom šéfkuchára, ktorá vám zaručí gurmánsky zážitok z každého sústa.

Vychutnajte si lahodné domáce jedlá i ponuku modernej svetovej kuchyne v príjemnom prostredí horskej reštaurácie s kapacitou 100 osôb. Raňajkový tanier plný výberu zo švédskych stolov a šálka horúcej kávy alebo čaju budú sprevádzať výhľad na prebúdzajúci sa Chopok.

Koliba Stupka (6 km)

V Kolibe Stupka na Táľoch pre vás pripravíme na drevenom uhlí grilované špeciality v pravom slovenskom štýle. Ak máte chuť na grilované kura, pečené bravčové rebierka alebo iné pravé slovenské jedlá, radi Vám ich budeme servírovať v našej Kolibe s kapacitou 50 miest. Nechajte si odporučiť fľašu dobrého slovenského vína a zabudnite na každodenný zhon.

Tálska Bašta (6 km)

Šikovné ruky nášho personálu pripravujú priamo pred hosťami špeciality pod medeným sopúchom na drevenom uhlí. Tradičná a predsa lukratívna ponuka jedál od starých materí je u nás dokonalým gurmánskym zážitkom.

Kúria na Táloch (7 km)

Štýlová reštaurácia disponuje kapacitou 130 miest a patrí medzi najlepšie reštaurácie na južnej strane Chopku. V ponuke nájdete okrem tradičnej slovenskej kuchyne aj rôzne moderné špeciality.

Booking ocenenie