Aktivity – Wellness

Hotel Srdiečko

Podľahnite relaxu vo wellness svete hotela Srdiečko, kde vás okúzli krása prírodného interiéru a pokojná srdečná atmosféra. Doprajte si oddych po celom dni na svahu či po túre a relaxujte v harmonickom priestore.

Vo wellness svete hotela Srdiečko nájdete vonkajšiu vírivku, parnú saunu, infra saunu, fínsku saunu, odpočiváreň, ochladzovacie sprchy, bohatú ponuku masáži a inovatívny koncept Tatry wellness elixír.

Wellness – Hotel Partizán

1650m2 relaxačného zázemia s bazénom, detským bazénom, saunami a odpočivárňami, prekrásne, aromaterapiou presiaknuté priestory

wellness a SPA pohladia oči, telo i dušu, panoramatické výhľady, vôňa dreva a tie najkvalitnejšie materiály wellness centra poskytnú dokonalý zážitok

Wellness hotel Bystrá (10km)

Situovaný na začiatku atraktívneho turistického strediska Národný park Nízke Tatry v pokojnom a kľudnom prostredí Bystrej doliny – Tále

Ponuka wellness, relaxačných služieb a liečebných procedúr, bazén, detský bazén s vodným hríbom, fitness.

Hotel Stupka (6km)

Dokonalý relax v príjemnom horskom prostredí bazén so slanou vodou a protiprúdom, fínska sauna a cardio fitness centrum.

Kúpalisko Liptovský Ján (55 km)

Obec Liptovský Ján leží v pohorí Nízke Tatry zo severnej strany v Jánskej doline. Na travertínových návršiach sa nachádza žriedelná oblasť termálnych a minerálnych prameňov.
Pramene v obci sú považované za najväčší zdroj minerálnej vody na Slovensku (35 litrov/sekundu). Južne od obce sa nachádza areál letných termálnych kúpalisk a krytá plaváreň, bazén 50 m, 2 detské bazény, 1 kľudový bazén, ktoré využívajú prameň Rudolf. Teplota vody má 26 až 29 °C, je mineralizovaná a kyslá, podľa obsahu plynov je silno uhličitá a stredne sírovodíková. Pravidelný pobyt vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok.

https://www.vodnesvety.sk/kupalisko-liptovsky-jan

Tatralandia (63 km)

Tatralandia je areálom vodnej zábavy s ubytovaním a zároveň jediným, kde si môžete vyskúšať surfovanie na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia. Nachádza sa v regióne Liptov, v oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom. Liptov obklopujú najväčšie slovenské hory Vysoké a Nízke Tatry, ako aj Veľká a Malá Fatra či Chočské vrchy.

https://www.tatralandia.sk/

Booking ocenenie